Ubytování

V mé malebné vesničce, kde žiji já a má rodina, Vám nabízím i možnost ubytování psa. Ať už jedete na dovolenou, nebo jen potřebujete na nějaký čas pohlídat vašeho chlupáče, dávám Vám tu možnost. Jedná se o venkovní ubytování v moderně vybudovaných kotcích.

Během ubytování pochopitelně přebírám profesionálně odpovědnost za vašeho miláčka. Z hlediska jeho pobytu u nás, tak jeho péčí, která obsahuje pravidelné venčení, krmení, popř. kdyby bylo třeba tak i veterinární ošetření (to pochopitelně v případě potřeby a po telefonické konzultaci s Vámi).

Jelikož celou svou službu Vám, kterou se živím, mám postavenou z velké části na INDIVIDUÁLNÍM přístupu, tak pro účely ubytování mám vyhrazené pouze dva kotce. Možná se ptáte proč? No je to jednoduché. Nejsme psí hotel (i když dokážeme pejska ubytovat). Ale kdybych měl deset kotců, a v nich ubytované psy, poztrácel by jakýkoli význam slova INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP. Tedy- dva u nás najednou ubytováni pejsci, je maximum, které kapacitně nabízíme. Abychom vašim miláčkům mohli věnovat maximální pozornost a trávit s nimi co nejvíce času. Ať už pravidelnými vycházkami, věnčením, tak socializováním, popřípadě i výcvikem.

Je možné také ubytovat Vašeho psa s pravidelným výcvikem. Co obsahuje výcvik je pouze a jen na dohodě Vás a mne, co od toho budete očekávat. Jestli základní poslušnost, návyky na ni, nebo socializaci, či začátek pachových prací. Vše je jen o domluvě a zpravidla není problém se u nás domluvit na čemkoli 🙂 Pochopitelně v rámci možností, které ovšem jsou poměrně veliké 🙂

Během pobytu vašeho pejska u nás jste pravidelně informování o stavu psa, jeho chování, zdravotním stavu a spokojenosti. Formou telefonátu, nebo emailu. Bývá i téměř zvykem, že našim klientům posíláme video jejich mazlíčků s tím, jak se jim vede, jak se projevují a že nemusejí mít sebemenší obavy, že by u nás jejich chlupáč nějak strádal 🙂 neboť jsem zastáncem, že když už někomu svěřím tak pro mne citlivou věc, jako je můj pes, chci vědět ( vidět), jak na tom pejsek je, jak se mu daří, jak je HAPPY 🙂 A tak se do vás dokáži vcítit a jít Vám v tomto co nejvíce naproti 🙂

Co se týká režimu vašeho pejska v případě, že u nás zůstává, je zhruba takový, že minimálně 3x denně má venčení a procházku v délce alespoň 30 minut. Zpravidla to bývá 4x denně. Každodenní krmení je samozřejmostí, osobní péče o psa taktéž. V případě výcviku se jedná o minimálně jednou za dva dny intenzivní věnování vašemu psu. Možná si říkáte, že cvičit nebo vychovávat jednou za dva dny je málo. Souhlasím. Proto jsem psal, že je to minimálně jednou za dva dny a vše přizpůsobuji povaze a limitům vašeho psa (jsou psi, kteří naopak potřebují cvičit a pracovat méně, aby to pro ně bylo zajímavější a ne nudné :-))

Ceny ubytování se dozvíte na stránce CENÍK.

 

FOTO: